Kontakt

Missioon

kryptoraha.info lehekülje eesmärk on olla eestikeelseks infokandjaks hetkel valdavalt keerulises krüptorahade valdkonnas. Püüame edasi anda krüptorahade olemuse, nende väärtuse ja toimimise põhimõtted mõeldes korraga nii krüptorahaga alles tutvust tegevate inimestele kui ka edasijõudnutele. Kirjeldame põhiliste valuutade/platvormide omadusi ja toome välja viisid nende soetamiseks, müümiseks ja kasutamiseks. Teavitame krüptorahadega kaasnevatest ohtudest ja viisidest neid vältida, sh investeerimisega seotud riske ja kuidas targalt käituda. Kuna krüptomaailm liigub edasi tohutu tempoga, siis püüame hoida jooksvalt kätt pulsil ning edastada lehele vähemalt olulisemaid uudiseid.


Projekti toetamine ja koostöövõimalused

kryptoraha.info sai alguse vabatahtliku algatusena, millel projekt peamiselt ka põhineb. Ideaalis näeme seda kui kõigi ühist ettevõtmist ning seetõttu oleme tänulik igasuguse abi või tagasiside eest, mis aitab antud projekti viia edasi ja muuta selle sisu kvaliteetsemaks. Selleks, et tõsta lehekülje kvaliteeti ja väärtust, on vaja tugevamat sisu. Me ootame heameelega kõikide krüptoentusiastide kaasalöömist selles projektis ja selleks oleme avanud erinevate krüptorahade kontod, mille kaudu on võimalik seda projekti toetada.

Toetuste üheks põhiliseks väljundiks on nende tasustamine, kes aitavad kaasa lehekülje arengule (arendajad). Vastavalt fondi suurusele toetame neid, kes on nõus täiendama juba olemasolevate lehekülgede sisu (teksti, jooniste, vm näol) või looma juurde uut sisu vastavalt oma pädevusele (nt ülevaate- või arvamusartiklid). Kui Sul on soov kaasa lüüa, siis liitu meie kommuuniga.

Kõik allolevatele kontodele (v.a XMR) tehtud ülekanded lähevad 100% projekti edasiarendamiseks ja kommuuni heaks. Igaühel on võimalik näha kontodele tehtud toetusi ning läbipaistvuse suurendamiseks on kõik sisse- ja väljamaksed kajastatud meie foorumis. Vaata täpsemat skeemi toetuste kasutamise kohta siit ja siit. NB! Kes soovib toetada otse arendajate meeskonda, palun võtke meiega ühendust allpool leiduvate kontaktide kaudu. Täname kõiki ka kõige väiksema toetuse eest!


Tagasiside

kryptoraha.info meeskonnaga saab ühendust võtta info@kryptoraha.info meiliaadressilt või kasutades vormi.