NEO (NEO)

Ülevaade

NEO (eelnevalt tuntud ka kui Antshares) on platvorm ja ühtlasi ka esimene Hiina plokiahela projekt, mille eesmärgiks on arendada nn “tarka majandust” (smart economy), fookusega ühendada pärismaailm digitaalsega. NEO on tuntud ka kui Hiina Ethereumiga ja sarnaselt Ethereumile hõlmab ka NEO platvorm endas Tarku lepinguid ja Digitaalseid äppe. NEO toetab mitmeid populaarsemaid programmeerimiskeeli nagu C#, Java ja Python.

Sarnaselt Ethereumile kasutab ka NEO platvorm kahte tüüpi krüptosid – NEO ja Gas. NEO annab võimaluse näiteks võrgus hääletada ja teha otsuseid, kui Gas’i eesmärk on tasuda erinevate teenuste eest (nt Tarkade lepingute täideviimise eest).

Hetkehind:
Turuväärtus:
Ringluses olev hulk:
Maksimaalne hulk:
Konsensusmeetod: dBFT
Algoritm:
Väljatulek: August 2014
Ametlik koduleht: neo.org
Ametlikud kontod:

Rahakotid

Soovitame enne rahakoti allalaadimist ja kasutamist selle kohta lugeda ning viimaseid uudiseid uurida, et olla kindel tarkvara usaldusväärsuses. Alljärgnevas tabelis ei pruugi ära toodud olla kõik rahakotid, vaid valik neist. Kindlasti soovitame suuremaid summasid hoida kas riistvaralises või paberrahakotil, et vältida võimalikke vargusi, mis võivad juhtuda tänu arvutis olevale pahavarale ja viirustele. Lisaks soovitame kasutada rahakotte, kus privaatvõtmed on vaid teie omanduses.

Platvorm Rahakott
Riistvaraline Ledger Nano S
Windows / macOS / Linux NEON Wallet
Windows / Linux NEO GUI (ametlik)
Android
iOS
Veebipõhine NEO Wallet, NEO Tracker
Paberrahakott Ansy

Kokkuvõtteks

Eelised

  • Suur tehingute läbilaskevõime
  • Väikesed teenustasud
  • Mitmete põhiliste programmeerimiskeelte toetus ja edasiarendus toetamaks veelgi enamaid
  • Peaaegu võimatu teha hard fork’i
  • Hea ligipääs Hiina turule

Puudused

  • Madal Gas’i tarne ja spekulatsioonid selle ümber võivad viia väga volatiilsetele Gas’i hindadele, mis oleks halb neile kes tahavad ühtlasi ülekandetasusid
  • Nõrk kommunikatsioon arendajate poolt

Väärtus perioodis